KONST / Litografier / Färglitografi 14534061
nr 1453 4061
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Signerad, numrerad 352/360, daterad -96, Stockholms Slott. Färglitografi, bildmått: 30x50, yttermått inklusive ram: 50x70 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:30:31
1/3 12:03:18
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson